A A A

CENNIK

                        *kursy dla najmłodszych 

zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 30 minut , koszt miesięczny - 110 zł.



 

*kursy dla dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych

 

I opcja-zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 minut

koszt miesięczny - 150 zł.

 

II opcja-zajęcia odbywają się raz w tygodniu 60 minut

koszt miesięczny 120 zł.



 

*kursy indywidualne

koszt jednej godziny lekcyjnej 45 minut – 40 zł



*kursy dla młodzieży i dorosłych

zajęcia odbywają się raz w tygodniu 60 minut

koszt miesięczny – 130 zł



 

*kursy dla wyjeżdżających za granicę

zajęcia odbywają się raz w tygodniu 90 minut

koszt miesięczny – 160 zł.

 



*kursy dla maturzystów

cena kursu w zależności od ilości kursantów w grupie